Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

sss

Banka hesap numaralarına nereden ulaşabilirim?

Banka hesaplarımız adlı sayfadan ulaşabilirsiniz. 

Havaleden sonra ne kadar sürede PayKwik pin numarasını iletiyorsunuz?

İş yoğunluğuna bağlı olarak 20 – 60 dk arasında kodunuz Kodlarım bölümüne eklenir. Ancak Online Destek bölümüne bildirim yaparak bu süreyi kısaltabilirisiniz.

PayKwik Kart pin numarasını aldım, ne kadar sürede kullanabilirim?

PayKwik Kart pin numarasının 1 sene geçerliliği vardır, satın aldığınız pin numarasıyla 1 sene içinde istediğiniz zaman sorunsuz bir şekilde hızlı yükleme yapabilirsiniz.

Çalışma Saatleriniz nasıldır? Size hangi saatler arasında kolayca ulaşabiliriz?

Çalışma Saatlerimiz şuan için Sabah 09:00 – Gece 01:00 arasıdır. 

Ödeme bildirim formunu doldurmadan telefon ya da msn yoluyla PayKwik satın alabilir miyim?

UCash satın alabilmeniz için müşteri paneli üyeliğinizi yapmış olmanız gerekmektedir eğer müşteri üyeliğiniz var ise Telefon ile veya Online Destek bölümünden sipariş verebilirsiniz.

Sitenizden satın almış olduğum PayKwik kodunu bir defadan fazla kullanabilir miyim?

Hayır. Satın almış olduğunuz PayKwik kodları tek kullanımlıktır. Başka kullanım için sitemizden yeni bir PayKwik kodu satın almanız gerekmektedir.

Dolandırıcılara karşı nasıl önlemler alabilirim?

Bir çok dolandırma yöntemi uygulayan kişiler var.Size tavsiyemiz güvendiğiniz yerden PayKwik kart almanız.Çünkü bu kişiler yasal satış yerlerden alım yaparak size kendi sitelerinden satış yapıyorlar.Yatırdığınız hesap numarası aslında gerçek PayKwik çıların.Size onların hesaplarına para yatırtarak kartları kendileri alıyorlar.Ve bunu yaparken küçük miktarlarda aldığınız zaman size ordan aldıkları kartları veriyorlar .Sizlerde o kişiye güveniyorsunuz.Daha sonra yüklü alımlar başladığı zaman bakıyorsunuz o sitenin yerinde yeller esiyor. Alacağınız sitelerden kesinlikle cep ve sabit telefonları olanları tercih ediniz ve o telefonları arıyarak kontrol ediniz.

Online Alışveriş te PayKwik Kullanmam Tüketici Haklarımı Nasıl Etkiler?

PayKwik bağımsız bir ödeme şeklidir, hiçbir parekendecinin şartları veya sizin yasal haklarınız üzerinde etkisi yoktur.