Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Paykasa alırken yaşanabilecek sorunlar ve çözümler

Paykasa alırken yaşanabilecek sorunlar ve çözümler

Paykasa alırken yaşayabileceğiniz başlıca sorunlar vardır,

Gecikme sorunları,

Karşılıksız kart sorunları,

Yanlış kod gönderimi,

Gecikme anında iletişim kopukluğu,

Bu tür sorunlar kullanıcıların başına gelebilir.Açıklamak gerekirse:

Gecikme sorunları operatörlerden olmadığı sürece sitenin sorumluluğu altındadır.Yani alışveriş yapacağınız siteyi iyi seçmelisiniz.

Karşılıksız kart ve kod sorunları ise tamamen dolandırıcılıktır.Eğer ki alışveriş yapılan sitenin stokları tükenmiş ise bunu iletişime geçerek para iadesini almalı veya en kısa sürede size karşılıklı kod telafisi yapılmalı.

Yanlış kod gönderimi ise genelde yüksek miktar paykasa aldığınızda düşük gelmesi olasılığıdır.Derhal iletişime geçin aksi durumda telefonunuzdaki Sms’i saklayınız ayrıca siteden aldığınız ürünü kanıtlayacak bütün kanıtları saklayınız ve telafi gerçekleşmediği durumda şikayette bulununuz.

Gecikme anında iletişim kopukluğu durumu ise ani kararlara sizi itmemeli.Eğer alışveriş yaptığınız siteye güveniyorsanız durumunuzu maduriyetinizi derhal belirtmeli ve beklemelisiniz.Gecikme operatördende olabilir stok sorunlarındanda olabilir, bu yüzden fevri davranmamakta fayda var.

Peki smartpin.org ‘da problem yaşarmısınız ?

Kesinlikle en hızlı en güvenilir ve en ucuz olarak alışveriş yapacağınız ve memnun kalacağınız bir kuruluştur.

06 Nisan 2016
944 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN