Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Neden Paykwik ?

Neden Paykwik ?

                    

19 haneli size özel oluşturulan PIN kodları ile sanal dünyada alışveriş yaparken güvende olmanızı sağlayan Paykwik kart ile alışverişlerinizin keyfini çıkarmanın tam zamanı…

Neden Paykwik? Çünkü online dünyada sizlerin güvenliğini en iyi koruyan Paykwik karttır.Huzurlu ve stressiz bir şekilde sadece bu kart ile sana dünyada alışveriş yaparsınız..

Dakikalar içerisinde hiçbir banka ve aracı kurumla kişisel bilgilerinizi paylaşmanıza da gerek kalmaz. Her şekilde güvenliğinizi sağlayan bu sistemler aracılığıyla güvenliğiniz kesintisiz bir şekilde sağlamaktadır…

Özellikle oyun sektöründe oldukça popüler olan Paykwik kart Knight Online, League of Legends gibi dünyada oldukça popüler oyunlarda daha çok kullanılmaktadır. Ön ödemeli bir kart olmasından dolayı bütçenizi aşma gibi bir derdinizin olmayacağı bu sistemler ile kafanız her daim rahat olacaktır.

Herhangi bir kontrat veya sözleşme imzalamanıza hiçbir zaman gerek duyulmamaktadır. Mobil akıllı telefonlarınız ile anında sahip olacağınız Paykwik kartlar sizleri beklemektedir.

www.smartpin.org

 

 

02 Mayıs 2016
2.115 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN