Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Neden Paykasa ?

Neden Paykasa ?

Paykasa; uluslar arası alanda kullanılan internetten alışveriş yapan insanların en çok kullandığı yöntemlerden bir tanesidir…

Elektronik PİN kodu özelliği ile sanal dünyadaki kötü niyetli kişilerin saldırılarından korunmak için Paykasa kullanmanız gereken önemli bir sanal karttır. Ön ödemeli bir kart olan Paykasa ile hiçbir zaman bütçeniz sarsılmaz.

Kullanıcılara online dünyada Alışveriş yapmanın keyfini sürmelerine yarayan 20 haneli kart numaralarından oluşan Paykasa oldukça hızlı ve güvenli alışveriş deneyimi yaşarsınız..

Paykasa’nın Diğer Ödeme Yöntemlerinden Farkı Nedir?

Paykasayı diğer ödeme yöntemleri arasından ayıran en büyük özelliği ön ödemeli bir kart olması ve bu sayede dolandırılma ihtimallerinizi ortadan kaldırmasıdır.

Her kullanıcıya özel bir şekilde oluşturulan elektronik PİN numaraları güvenliğinizi sağlayan en önemli özelliktir. Uluslararası alanlarda kabul edilmesi ise bir diğer önemli özellikleri arasındadır.

Kullanıcılarına özel puan ve indirim fırsatları sunan Paykasa kartlar ile alışverişlerinizi diğer kullanıcılardan daha ucuz bir şekilde gerçekleştirme şansına sahip olursunuz.

Kullanıcıların kişisel bilgilerinin 3. Kişilerin eline geçmesini önleyen bu sistem sayesinde içiniz rahat ve huzurlu olur. Önemli bilgilerinizin başkalarının eline geçmemesi sayesinde huzurlu bir şekilde alışverişlerinizi gerçekleştirirsiniz.

27 Nisan 2016
1.310 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Yunus Sarı diyor ki:

    İlgi ve alakanız için teşekkür ederiz artık bu siteden alacağım kodları, telefonla değilde havaleyle satışlarada başlarsanız tam süper olacak 🙂

BİR YORUM YAZIN