Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

League of Legends ve Paykasa – Paykwik

League of Legends ve Paykasa – Paykwik

Paykasa ve Paykwik sanal kartları, dünya çapında binlerce üyelere sahip olan League of Legends portalında da kullanımı yoğun olarak kullanımını sürdürmekte.

Tercih edilmesinin en önemli sebebi tabiki de Mobil Ödeme yöntemine sahip olması.Mobil Ödeme yöntemini her zamanki gibi güvenliği nedeniyle tercih edebilirsiniz.Herhangi bir 3.şahısa bilgi aktarımında bulunmadan tek bir SMS ile paykasa-paykwik kodunuz telefonunuzda olacak.

Yapmanız gereken adımlar ise gayet basit buraya ve buraya tıklayarak tercih edeceğiniz kartı seçebilirsiniz(paykasa – paykwik).Sms atacağınız anahtar kelimeleri ve Sms atacağınız numarayı öğrendikten sonra işlem bakiyeniz dahilinde tamamlanacaktır.

Mobil Ödeme ile alacağınız 10 euro paykasa veya 10 euro paykwik kartlar döviz kurları dahilinde değişkenlik gösterebilir fakat yaklaşık ve genel olarak 1780 RP(riot points) getiri sağlamaktadır.

Kullanımı ise gayet basit Kod haneleri bölümüne telefonunuza gelen kodu yazın ve devam edin bakiyeniz yenilenecektir.

 

Şimdi alışveriş ile eğlenceli birleştirmek için –> www.smartpin.org  !

07 Mayıs 2016
1.272 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN