Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Dolandırılmadan Alışveriş Keyfi !

Dolandırılmadan Alışveriş Keyfi !

 

İnternetten alışveriş yapanların en büyük sorunlarından olan bilgi paylaşımı kimi zaman büyük zararlara neden olabiliyor. Kredi kartı bilgilerinizin istendiği sayfaların ne kadar güvenilir olduğunu bilmediğinizde bu bilgiler dolandırıcıların eline geçtiği gibi çeşitli işlemlerde de kullanılabiliyor. Hal böyle olunca güvenli alışveriş yapmak isteyenlerin adres olan paykasa bütün bilgilerinizi saklayarak sadece pin kodları üzerinden alışveriş yapmanızı sağlıyor.

Paykwik ödeme sisteminin de bulunduğu bu ayrıcalıklı dünyaya katılmak istediğinizde sayfamıza gelerek mobil ödeme gibi özelliklerden de yararlanmaya başlayabilirsiniz. Hızlı, güvenilir ve kolay alışverişin kapılarını açan adresimiz sayesinde hayatınız daha keyifli hale gelecek. Sizde en iyi alışverişleri yapmak ve ödemelerde sorun yaşamak istemiyorsanız sayfamıza tıklamakta acele edin.

Smartpin.org

10 Nisan 2016
1.009 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN